homepage - zoeken - nieuw - toppers - inloggen - aanmelden

Rubriek: Geweren

Alles(147) Aangeboden(132) Gezocht(15) Veilingen(10)

foto's advertenties prijs datum gezien locatie
geweer mauser portugees onklaar gemaakt incl b
250,00
Luchtbuks Weihrauch HW 30 M2
40,00
Marechausseekarabijn M1825
2.250,00
24-09-18 19:45 688 Leeuwarden (Nederland)
Jarman M1884 lijnwerpgeweer
3.650,00
Mosin Garant Geweer 1910 gedateerd (onklaar gemaak
350,00
Mauser-Vergueiro 1904 model ONKLAAR
200,00
OUDE GEWEER TE KOOP
200,00
Springfield Alfred Sharp 50-70second type
4.000,00
4.000,00
Lebel 1886 M93 geweer
750,00

Pagina: - 1 -

© Antieke Wapens Developed by Mediafox